parallax background

PEP to:

20% wyższa skuteczność osobista

2 dodatkowe godziny w ciągu dnia

zwrot z inwestycji już po 35 dniach

Znajdź czas na to, co najważniejsze!

Foto: Maurice (CC BY-NC-SA 2.0)

PEP (Personal Efficiency Program)
pomógł już ponad milionowi osób w 35 krajach na świecie nauczyć się efektywnie zarządzać czasem i pracować tylko tyle, ile naprawdę trzeba.

Dzięki PEP każdy może zaoszczędzisz nawet 2 godziny dziennie.

To 6 tygodni rocznie!

Łukasz Grass

Dziennikarz Radiowy i Telewizyjny. Redaktor naczelny Business Insider Polska.

„ROZCIĄGANIE DOBY”
Jeżeli nie potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem, doba ma tylko 24 godziny. Jeżeli posiądziesz taką umiejętność, doba ma aż 24 godziny.


 • Okazuje się, że jest czas na wszystko: pracę, pasję, rodzinę i przyjaciół. O braku efektywności i o tym, jak się jej nauczyłem, piszę w książce "Trzy Mądre Małpy": "Późnym wieczorem, wracając z pracy, zaparkowałem samochód przed domem. Wysiadłem, trzymając w jednej ręce otwartego laptopa, w drugiej plecak, w zębach kluczyki od samochodu. Podszedłem do drzwi i głową nacisnąłem dzwonek. Żona odebrała laptopa, rzuciłem torbę w kąt i wróciłem zamknąć samochód. Wszedłem do pokoju i nie rozbierając się, przywitałem się z córkami. Pocałowałem żonę i natychmiast zalogowałem się do komputera, który zdążył przejść w stan wstrzymania. – Może też dałbyś na wstrzymanie? – Usłyszałem, jak żona z politowaniem próbuje skomentować moje zachowanie. – Ciii... nie teraz, nie teraz. Muszę coś zrobić – rzuciłem mimochodem. – Ale co? Siedziałeś dwanaście godzin w pracy przed komputerem. Przez ostatnią godzinę również, bo, jak widzę, pracowałeś w samochodzie. To jest chore... – Proszę cię. Przecież wiesz, że muszę... Stając się częścią matriksu, poddałem się strumieniowi tysięcy bodźców, które bombardowały moją głowę każdego dnia. Jak w kreskówce dla dzieci moje oczy, zamiast źrenic, miały słupki oglądalności, klikalność, informacyjną sieczkę, bloga, Twittera, Facebooka..."

Korzyści osobiste:

 • Efektywniejsza organizacja pracy własnej;
 • Skuteczne zarządzanie czasem;
 • Poprawa jakości i efektywności zarządzania (ustalanie priorytetów, planowanie, delegowanie);
 • Zwiększona satysfakcja osobista;
 • Równowaga między życiem zawodowym i osobistym.

Korzyści dla biznesu:

 • Wyraźnie większe zaangażowanie zespołu
 • Pełne wykorzystanie potencjału i talentów każdego pracownika;
 • Większa efektywność pracowników i zespołów,
 • Wyższe zadowolenie i satysfakcja z pracy;
 • Mniejsza fluktuacja;
 • Niższe koszty ogólne.

Joanna Kobierzyńska

Dyrektor Placówki Bankowej, Credit Agricole

„Uwierzyłam - spróbowałam – działa”
Z efektów szkolenia PEP cieszę się każdego dnia. "Zrób to od razu" docierało do mnie dość długo, wciąż we mnie dojrzewa i wciąż ewoluuje. Co dał mi PEP? Przede wszystkim uwolnił mój czas.


 • Mogę nie tylko rozliczać czy coachować „zza winkla” moich ludzi, ale zwyczajnie z każdym z nich porozmawiać. Uwolnił moje myśli – już nie pamiętam kiedy miałam taki komfort i spokój wewnętrzny. PEP wspiera osiągnięcie harmonii między czasem prywatnym a zawodowym (nawet prasuję "od razu":) - a to sukces w moim przypadku niewiarygodny. PEP także napędził mnie do zmian i dał przestrzeń do kolejnego kroku w pracy z ludźmi. Był to motor do dalszego rozwoju osobistego - wzmacniam pracę narzędziową, pogłębiam wiedzę z pakietu Office, a potem to co sama poznam i doświadczę przekazuję dalej, co dodatkowo daje mi olbrzymią satysfakcję.
  Myślę, że PEP przyda się każdej osobie, która pracuje zadaniowo i z kalendarzem!"